Winterbreak @ KRC Genk

Winterbreak @ KRC Genk

Op donderdag 29 december 2022 (vanaf 17.00 uur) organiseert KRC Genk in en rond de Cegeka Arena een verrassende belevingstocht ten voordele van het Limburgs jeugdvoetbal.

Het parcours bedraagt zo’n 5 kilometer en wordt aan de hand van licht, vuur, muziek en animatie sfeervol aangekleed. De route is zorgvuldig uitgestippeld samen met onze partners Thor Central en T2-Campus. Wandel mee langs de mijnschacht, de campus en ons stadion om zo de laatste meters in te zetten richting ons gezellige winterdorp.

Kortom, dé ideale winteractiviteit voor spelers, trainers, ouders, broers, zussen, sympathisanten en bestuur.

De inkomsten van de ticketverkoop zijn volledig voor onze club!
Het inschrijvingsgeld voor deze unieke tocht bedraagt :
• 5 euro voor -18 jaar
• 10 euro vanaf 18 jaar

Inschrijvingen zijn afgesloten!

Het inschrijvingsgeld dient betaald te worden via overschrijving op het rekeningnummer van onze club BE33 0689 0669 0046 met als mededeling: “familienaam” Winterbreak @ KRC Genk. Betalen voor 29/11/2022.

Nadat wij de deelnemerslijst hebben doorgegeven, ontvangt elke deelnemer een mail met een deelnameticket. Dit ticket wordt aan de start van de tocht gescand (let op: huidige corona maatregelen van toepassing)!